Strona zaprojektowana i administrowana przez Fisheyes Ltd | Privacy Policy

Rezerwacja online

0/4

Centrum Mediolanu LOKALIZACJA

Skontaktuj się z nami

Adres Via Baracchini, 12 - 20123, Milan Italy Phone +39 02 88431 Fax +39 02 804924

W czasie II wojny światowej ucierpiał od ciężkich bombardowań, które zniszczyły dużą część miasta. Mediolan jest znany ze słynnego teatru La Scala i Duomo, jednego z największych kościołów na świecie i drugiego pod względem wielkości we Włoszech, ustępującego tylko Bazylice św. Piotra. Mark Twain powiedział o mediolańskim Duomo, “Co za cud. Tak wielki, tak uroczysty, tak obszerny, a jednocześnie tak delikatny, tak jasny, tak pełen wdzięku”.

Hotel Brunelleschi jest położony w odległości spaceru od placu Duomo, opery la Scala i najlepszego miejsca na zakupy w Mediolanie, a prawdopodobnie także na świecie - Via Montenapoleone.

Z dworca Milano Centrale

Weźcie żółtą linię metra w kierunku San Donato. Wysiądźcie na stacji Missori i pójdźcie ulicą Via Albricci, skręćcie w lewo na Via Larga i jeszcze raz w lewo na Via Baracchini. Hotel Brunelleschi znajduje się pod numerem 12 po prawej stronie.

Z Lotniska Linate

Weźcie autobus numer 73 z terminalu na Corso Europa. Wysiądźcie na Corso Europa i skierujcie się w stronę Piazza Fontana, Via Larga i po około 200 metrach skręćcie w prawo na Via Baracchini.

Z Lotniska Malpensa

Weźcie Malpensa Express do stacji Cardona a potem czerwoną linię metra do stacji Missori (z przesiadką na stacji Duomo) po czym śledźcie instrukcje odnoszące się do dworca Milano Centrale.

Nasz adres to Via Baracchini 12. Znajdujemy się w odległości 5 minut od stacji metra Missori, a autobus numer 54 kursuje naprzeciwko hotelu.